Зимові Карпати: як гуцули проводили холодні дні 90 років тому. ФОТО

Сніжну зиму в Карпатах можна побачити на світлинах 1920-1930 років. Їх зробили по селах нинішньої Івано-Франківської області.

На фото відзняті місцеві жителі гуцули. Можна розгледіти колоритний традиційний одяг, притаманний для цього регіону, пише WestNews з посиланням на Gazeta.ua.

У той час такі села були популярні серед туристів, які приїздили з різних куточків Польщі та інших європейських країн.

Косів славився як гарний карпатський курорт. Через масовий наплив відпочивальників у місті та його околицях збільшилася кількість пансіонатів.

Також у 1930 роках став центром гуцульського прикладного мистецтва. Тут працювали килимарні, трикотажні фабрики, крамниці, розвивався і гончарний промисел. Проте задля підтримки власної промисловості польська влада позакривала місцеві солеварні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярі Верховинщини придумали як заохочувати туристів. ВІДЕО

Публікація Зимові Карпати: як гуцули проводили холодні дні 90 років тому. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

Сніжну зиму в Карпатах можна побачити на світлинах 1920-1930 років. Їх зробили по селах нинішньої Івано-Франківської області. На фото відзняті місцеві жителі гуцули. Можна розгледіти колоритний традиційний одяг, притаманний для цього регіону, пише WestNews з посиланням на Gazeta.ua. У той час такі села були популярні серед туристів, які приїздили з різних куточків Польщі та інших європейських країн. Косів славився як гарний карпатський курорт. Через масовий наплив відпочивальників у місті та його околицях збільшилася кількість пансіонатів. Також у 1930 роках став центром гуцульського прикладного мистецтва. Тут працювали килимарні, трикотажні фабрики, крамниці, розвивався і гончарний промисел. Проте задля підтримки власної промисловості польська влада позакривала місцеві солеварні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярі Верховинщини придумали як заохочувати туристів. ВІДЕО

Публікація Зимові Карпати: як гуцули проводили холодні дні 90 років тому. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.