Зима близько: В Україну йде похолодання

погода, похолодання

У вівторок, 19 листопада очікується мінлива хмарність. У західних областях збережеться тепла погода: вночі +5 … +7, вдень + 11 … +14 градусів. У східних областях вночі буде прохолодно, до -4 градусів, проте вдень прогріється до +7. У центрі очікуються +1… +3, вдень прогріється до +9. На півдні теж стане холодніше: вночі +2 … +5, вдень +8 … +12. У Києві вночі очікується 0 … +2, вдень +7 … +9.

У середу, 20 листопада, тенденція до похолодання збережеться. У західних областях вночі стовпчик термометра опуститься до +5 градусів, удень +9 … +13, без істотних опадів. У східних областях вночі до -4, вдень + 2 … + 4. У центрі вночі очікується +1 … +4, вдень до +8. На півдні вночі +2 … +5, вдень +4 … +10.

У четвер, 21 листопада, погода почне псуватися. У західних областях очікуються дощі. Температура повітря вночі +4 … +6, вдень +8 … +10. В інших регіонах України опадів поки не буде. У східних областях стовпчик вночі жителі відчують прихід зими: -6… -8, вдень прогріється до +3 градусів. У центрі також вночі очікується мінусова температура – до -2, вдень +2 .. +5. У південних областях вночі стовпчик термометра опуститься до +1 градуса, вдень потеплішає до +6.

Джерело

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Зима близько: В Україну йде похолодання appeared first on Версії | новини та розслідування.

В Україну йде похолодання.

The post Зима близько: В Україну йде похолодання appeared first on Версії | новини та розслідування.