Звертатись на гарячу лінію: головний санітарний лікар Ляшко про смерть прикарпатця, якому не допомогла сімейна лікарка

Про це він повідомив під час брифінгу сьогодні, 7 квітня, інформує ТСН.

Ляшко прокоментував ситуацію, коли зять померлого на Прикарпатті чоловіка розповів, як його свекор з дружиною намагалися отримати медичну допомогу, а сімейна лікарка ігнорувала симптоми недуги. Батьки його дружини з села Вовчківці Снятинського району обоє контактували з односельцями, які повернулися з Італії, та захворіли на коронавірус, пенсіонерам наполегливо радили лікуватися удома, пишуть Версії з посиланням на Курс.

“Кожен такий випадок повинен розглядатися як мінімум клініко-експертними комісіями при ОДА, а також Націнальною службою здоров’я України (НСЗУ), яка контрактувала сімейних лікарів і зобов’язала їх надавати ту чи іншу допомогу. Для цього ми рекомендуємо телефонувати на гарячу лінію МОЗ (0 800 505 201) та повідомляти про такі випадки”, – зазначив Ляшко.

Він також додав, що ситуацію зобов’язані з’ясувати, однак попросив не маніпулювати, а допомагати лікарям.

“В подальшому, якщо є питання до сімейного лікаря, воно переадресовується на НСЗУ… В той же час я закликаю не маніпулювати, я закликаю допомагати лікарям, які сьогодні працюють в надскладних умовах”, – додав головний санітарний лікар.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Звертатись на гарячу лінію: головний санітарний лікар Ляшко про смерть прикарпатця, якому не допомогла сімейна лікарка appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що, коли попри вагомі причини госпіталізації пацієнту з підозрою на коронавірус в ній відмовляють, потрібно звертатися на “гарячу лінію” МОЗ.

The post Звертатись на гарячу лінію: головний санітарний лікар Ляшко про смерть прикарпатця, якому не допомогла сімейна лікарка appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.