Зупинимо капітуляцію: більше сотні франківців зібрались на віче біля ОДА (фото)

Як повідомлялось раніше, 1 жовтня, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна на лист спецпредставника від ОБСЄ Мартіна Сайдіка відповіла, що погоджує текст так званої “формули Штайнмаєра”. Про це він сказав на офіційному брифінгу.

“У нас зараз одна спільна мета – донести до нашого керівництва держави позицію наших активних громадян. У нас зараз немає часу дозволяти собі загравати з окупантами. Ми не повинні віддавати частину нашої української землі і не маємо дозволити провести там вибори. Я тішуся з того, що у місті Івано-Франківську є достатньо велика кількість активних громадян, які прийшли сюди, щоб сказати нам свою думку. Також, ми продовжуватимемо такі акції поки нас не почують“, – каже співорганізатор дійства, Олег Федянін .

Представник поліції діалогу Микола Гурак каже, що участь у віче беруть близько 130 людей, порушень немає. Для охорони громадського порядку залучено 42 працівники поліції, пишуть Версії з посиланням на ГК.

“Як я можу віддати свою землю? – це наша земля. Моя бабця з Донбасу, вона там похована, розмовляла українською, мої батьки там похоронені, і теж говорили українською мовою, зараз туди зайшли росіяни, і тепер ми не маємо право розмовляти нашою рідною мовою, за це можна потрапити у підвал. У нас хочуть забрати нашу мову, вони вже це роблять. Моя країна це не порно країна, і не попрошайко, і моя дочка – це не бренд, моя дочка – це українка, і ми пишаємось, що ми українці. Тут моя земля, і за неї я готова навіть зброю взяти, заради своєї внучки я піду на все”, –  каже Валентина Коломієць, жителька Луганщини.

Умови учасників віче:

  • Заборонити будь який особливий правовий режим, що обмежить Сувернітет України чи дію загальнонаціонального законодавства на окремих її територіях.
  • Заборонити звільнення від відповідальності членів незаконних збройних формувань і p0ciйcьких військовослужбовців, які чинили важкі злочини на території України. Заборонити обиратися та бути обраними в органи влади для усіх членів незаконних збройних формувань чи колаборантських “адміністрацій”.
  • Заборонити добровільну передачу під контроль незаконних збройних формувань; іноземних військ чи невстановлених бойовиків будь яких населених пунктів на території України.
  • Заборонити утворення чи існування будь яких недержавних чи регіональних угрупувань на території Укpaїни, які чинили або вчиняють агресію чи іншу антиукpaїнську діяльність.
  •  Заборонити визнання виборів будь-якого формату на території Укpaїни, яка (в тому числі увесь Її адміністративний кордон) не перебуває під військовим та адміністративним контролем Укpaїни.

Нагадаємо, на Майдані у Києві проходить віче проти капітуляції.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Зупинимо капітуляцію: більше сотні франківців зібрались на віче біля ОДА (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Сьогодні, 6 жовтня, в Івано-Франківську біля Білого будинку відбулося віче: зупинимо капітуляцію.

The post Зупинимо капітуляцію: більше сотні франківців зібрались на віче біля ОДА (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.