Зупинка транспорту: Марцінків пообіцяв, що медики матимуть змогу доїхати до лікарень

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оголосив, що в Івано-Франківську зупиняють громадський транспорт.

Таке оголошення мер зробив у соцмережі перед комісією з питань ТЕБ та НС.

“Сьогодні з 24:00 повністю припиняється сполучення громадським і приватним транспортом у місті. Повністю припиняється і тролейбус №4, який сполучає Івано-Франківськ і Ямницю – бо це міжміське сполучення, а його заборонив уряд. Попри те, що вчора було прийнято карантинні заходи, не всі люди всерйоз виконали це рішення. “, – сказав мер.

Він додав, що обмеження руху транспорту дозволить унеможливити контакти між мешканцями і розповсюдження коронавірусу. Але при цьому Руслан Марцінків пообіцяв, що буде забезпечено довіз медиків до лікарень і аварійних служб.

“Це доручення я дам КП “Електроавтотранс”, – пояснив мер.

Читайте також: Коронавірус. Як живе Івано-Франківськ у перший день карантину (фоторепортаж)

The post Зупинка транспорту: Марцінків пообіцяв, що медики матимуть змогу доїхати до лікарень appeared first on Галицький Кореспондент.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оголосив, що в Івано-Франківську зупиняють громадський транспорт. Таке оголошення мер зробив у соцмережі перед комісією з питань ТЕБ та НС. “Сьогодні з 24:00 повністю припиняється сполучення громадським і приватним транспортом у місті. Повністю припиняється і тролейбус №4, який сполучає Івано-Франківськ і Ямницю – бо це міжміське сполучення, а його заборонив

The post Зупинка транспорту: Марцінків пообіцяв, що медики матимуть змогу доїхати до лікарень appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: