Зруйновано головний міф про необхідну людині кількість води на день

Якось так повелося, що останніми роками в умах людей закріпилася установка — щоб бути здоровим, потрібно пити 2-3 літри води на день.

І ця порада не враховує такі унікальні особливості людини, як її вага, зростання та загальну тренованість. Приблизно про те заявила і нутриціолог Анастасія Гаврикова.

За словами фахівця, однакової норми споживання води для кожної людини не існує. Натомість варто дотримуватися певних рекомендацій

Зазвичай рекомендую орієнтуватися на такі норми: 30 мілілітрів рідини на один кілограм ідеальної маси тіла. Під ідеальною масою тіла мається на увазі середина інтервалу нормальної ваги.

Водночас лікар також уточнила, що із загального обсягу рідини, що споживається, близько 70% має припадати на воду. Також вона порадила орієнтуватися на колір сечі – якщо вона темного кольору, це говорить про те, що людина вживає недостатню кількість води.

Запис Зруйновано головний міф про необхідну людині кількість води на день спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Якось так повелося, що останніми роками в умах людей закріпилася установка — щоб бути здоровим, потрібно пити 2-3 літри води на день. І ця порада не враховує такі унікальні особливості людини, як її вага, зростання та загальну тренованість. Приблизно про те заявила і нутриціолог Анастасія Гаврикова. За словами фахівця, однакової норми споживання води для кожної […]

Запис Зруйновано головний міф про необхідну людині кількість води на день спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.