Зовнішній вигляд, характеристики і ціна Redmi 20X

У мережі з’явився тизер неанонсоване смартфона Redmi 20X, який розкрив його характеристики і вартість. Новий представник бюджетного сегмента прийде на зміну популярної моделі Redmi 10X 5G.

Судячи з опублікованого тизер, Redmi 20X отримає врізану в дисплей фронтальну камеру, а також потрійну основну камеру з максимальною роздільною здатністю 48 Мп. Частота оновлення зображення на дисплеї новинки складе 90 Гц.

Redmi 20X буде запропонований в конфігурації з 4 ГБ оперативної і 128 ГБ вбудованої пам’яті. Виробник підготував три забарвлення смартфона – блакитну, зелену і білу. Як і попередник, гаджет сумісний з мережами п’ятого покоління. Вартість новинки складе $ 152.

Запис Зовнішній вигляд, характеристики і ціна Redmi 20X спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У мережі з’явився тизер неанонсоване смартфона Redmi 20X, який розкрив його характеристики і вартість. Новий представник бюджетного сегмента прийде на зміну популярної моделі Redmi 10X 5G. Судячи з опублікованого тизер, Redmi 20X отримає врізану в дисплей фронтальну камеру, а також потрійну основну камеру з максимальною роздільною здатністю 48 Мп. Частота оновлення зображення на дисплеї новинки складе 90 […]

Запис Зовнішній вигляд, характеристики і ціна Redmi 20X спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.