Знущання над дітьми колишньої: Чоловік катував прийомних дітей і знімав їх у фільмах для дорослих

У Вінниці 32-річний чоловік катував двох прийомних дітей – трирічну дівчинку і п’ятирічного хлопчика – і знімав порно з їх участю.

Як повідомляють відділі комунікацій вінницької поліції, в четвер, 5 вересня, чоловік був затриманий. У поліції уточнюють, що чоловік знущався над дітьми його колишньої дружини, яка була позбавлена ​​судом батьківських прав у 2017 році. За словами начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, чоловік поширював дитячу порнографію (фото і відео) в месенджерах. Під час обшуку у нього вилучили електронні носії з інформацією.

«Діти не доглянуті належним чином, проживають в антисанітарних умовах, сплять на підлозі на матраці. Чоловік, виховуючи дітей, застосовує фізичне насильство », – йдеться в повідомленні.

Слідче управління обласного главку початок кримінальні провадження у ч. 4 ст. 301 КК (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) і ч.2 ст. 127 КК (катування). Чоловік затриманий, вирішується питання про оголошення йому про підозру і обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою без права застави. За цими статтями йому загрожує покарання у вигляді тюремного ув’язнення строком до 10 років ув’язнення.

Малюків відвезли до дитячих закладів, де з ними працюють психологи.

У Вінниці 32-річний чоловік катував двох прийомних дітей – трирічну дівчинку і п’ятирічного хлопчика – і знімав порно з їх участю. Як повідомляють відділі комунікацій вінницької поліції, в четвер, 5 вересня, чоловік був затриманий. У поліції уточнюють, що чоловік знущався над дітьми його колишньої дружини, яка була позбавлена ​​судом батьківських прав у 2017 році. За словами начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, чоловік поширював дитячу порнографію (фото і відео) в месенджерах. Під час обшуку у нього вилучили електронні носії з інформацією. «Діти не доглянуті належним чином, проживають в антисанітарних умовах, сплять на підлозі на матраці. Чоловік, виховуючи дітей, застосовує фізичне насильство », – йдеться в повідомленні. Слідче управління обласного главку початок кримінальні провадження у ч. 4