Знайшли мертвою 18-річну дівчину, яка пішла в парк і зникла ( ФОТО)

У понеділок, 5 липня, у Києві знайшли тіло 18-річної Руслани Григи, яка напередодні пішла в ліс та зникла безвісти. Групи активістів разом із правоохоронцями розшукували її з вечора 4 липня.

Про це повідомив Telegram-канал “Київ Оперативний”. Там зазначили, що дівчина розповіла подругам, що прямує у ліс за 2 кілометри від дому. Туди вона вирушила в неділю близько 20:00 (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Тіло 18-річної знайшли у парку Партизанської слави, що неподалік від її помешкання.

“В неділю, 4 липня, близько 20 год. у районі парку Партизанської слави зникла дівчинка Руслана В’ячеславівна Грига (18 років). Із дому вийшла одягнена у сіро-блакитну кофтинку, довгу чорну спідницю і носить яскравий жовтий рюкзак”, – ішлося в повідомленні про розшук.

Обставини смерті Руслани Григи з’ясують правоохоронці.

У понеділок, 5 липня, у Києві знайшли тіло 18-річної Руслани Григи, яка напередодні пішла в ліс та зникла безвісти. Групи активістів разом із правоохоронцями розшукували її з вечора 4 липня. Про це повідомив Telegram-канал “Київ Оперативний”. Там зазначили, що дівчина розповіла подругам, що прямує у ліс за 2 кілометри від дому. Туди вона вирушила в неділю близько 20:00 (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки). Тіло 18-річної знайшли у парку Партизанської слави, що неподалік від її помешкання. “В неділю, 4 липня, близько 20 год. у районі парку Партизанської слави зникла дівчинка Руслана В’ячеславівна Грига (18 років). Із дому вийшла одягнена у сіро-блакитну кофтинку, довгу чорну спідницю і носить яскравий жовтий рюкзак”, – ішлося в повідомленні про розшук. Обставини смерті Руслани