“Знайшли бездиханне тіло і ніж біля нього”: 18-річний хлопець жорстоко зарізав кохану. Спливли нові деталі

18-річного передбачуваного вбивцю копи знайшли в Полтаві

У Києві жорстоко вбили 18-річну дівчину. Її знайшли у квартирі, яка була вся в крові. Копи оперативно вийшли на слід вбивці і затримали підозрюваного по цій справі. Ним виявився 18-річний хлопець, мешканець Полтави. Саме там його і затримали поліцейські.

Напередодні в поліцію зателефонував чоловік, який є батьком жертви. Він і повідомив копам, що його 18-річна дочка не відповідає на дзвінки і він дуже схвильований. Поліція виїхала в квартиру, яку винаймала дівчина, і знайшла її вбиту. На тілі були сліди насильства. Дівчина навчалася в столиці і зустрічалася з хлопцем. Родичі підозрюють, що саме він убив їхню доньку.

Страшна трагедія сталася в Голосіївському районі Києва по вулиці Ломоносова. Попередньо відомо, що хлопець і дівчина познайомилися в Полтаві і дружили. Що сталося між ними в квартирі — встановить слідство.

“Вчора ввечері в поліцію Києва зателефонував чоловік, який повідомив, що його 18-річна дочка, яка навчається в Києві, не виходить на зв’язок. Відразу був направлений за адресою її проживання наряд патрульної поліції. На жаль, відкривши двері, наряд візуально побачив тіло дівчини зі слідами насильницької смерті. Всього в ході огляду встановлено, що дівчина була вбита, їй були нанесені численні ножові поранення”, – повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Серед вилучених на місці злочину доказів був одяг зловмисника, який той намагався відмити від плям крові. Сам підозрюваний стверджує, що на нього напали, а заплямований одяг його кров’ю. Його батько вже найняв для хлопця адвоката.

Поліція веде розслідування, незабаром будуть встановлені мотиви жорстокого вбивства.

18-річного передбачуваного вбивцю копи знайшли в Полтаві У Києві жорстоко вбили 18-річну дівчину. Її знайшли у квартирі, яка була вся в крові. Копи оперативно вийшли на слід вбивці і затримали підозрюваного по цій справі. Ним виявився 18-річний хлопець, мешканець Полтави. Саме там його і затримали поліцейські. Напередодні в поліцію зателефонував чоловік, який є батьком жертви. Він і повідомив копам, що його 18-річна дочка не відповідає на дзвінки і він дуже схвильований. Поліція виїхала в квартиру, яку винаймала дівчина, і знайшла її вбиту. На тілі були сліди насильства. Дівчина навчалася в столиці і зустрічалася з хлопцем. Родичі підозрюють, що саме він убив їхню доньку. Страшна трагедія сталася в Голосіївському районі Києва по вулиці Ломоносова. Попередньо відомо, що хлопець і дівчина познайомилися