Знайомтеся: Олексій Петечел – кандидат у народні депутати по Франківську від партії Порошенка (фото)


Балотується він по одномандатному мажоритарному окрузі №83 від партії “Європейська солідарність”.

“Партія Європейська солідарність несе за собою наступні цінності: перш за все – це Українська держава, цілісна держава. Крим – це Україна, тому важливим є відновлення територіальної цілісності нашої держави”, – розповів про основні цінності партії депутат міськради, громадський діяч Петро Шкутяк. Він додав, що Олексій Петечел має досвід у державницьких процесах, адже, вже бере участь у законотворенні. Зокрема, вніс зміни до КПК про залучення психологів у розслідуваннях злочинів щодо неповнолітніх. Також має напрацювання по удосконаленню поняття булінгу, пишуть Версії.

“Він має достатньо навиків, знань, щоб творити грамотне законодавство. Адже, одними розмовами ми не можемо добитися посилення санкцій проти Росії, чи припинення воєнних дій. Тому ми висунули грамотного, інтелігентного кандидата “, – підсумував  Петро Шкутяк.

У своїй офіційній програмі, кандидат вказує, що повністю підтримує зовнішню політику Петра Порошенка, яка спрямована на вступ України до Європейського Союзу та оборонного блоку НАТО.

“Мені 36 років, одружений, виховую красуню-донечку і супер синочка”, – розповів про себе Олексій Петечел.

Кандидат має досвід роботи в суді, а також роботи над законопроектами до ВРУ.
Найуспішнішою називає реформу децентралізації. Тому відзначає, що потрібно максимально залишити податки на місцях і дати можливість громадам для саморозвитку. Це саме стосується й Івано-Франківська.

“Чомусь Франківськ гальмує в процесі об’єднання. Натомість приміські села йдуть власним шляхом, об’єднуючись з іншими селами. Проте, співпраця в обласним центром повинна продовжуватися”, – додав кандидат.

Раніше, представити кандидатів від «Європейської солідарності» до Івано-Франківська приїжджав п’ятий президент України Петро Олексійович Порошенко. Серед інших, він представив громадськості та партійному активові й Олексія Юрійовича Петечела, якого «ЄС» висунула кандидатом по одномандатному мажоритарному окрузі № 83 (м. Івано-Франківськ).

“Україна на 2023 рік має всі шанси на вступ до ЄС та НАТО”, – підсумував Олексій Петечел.

Найбільшою проблемою Івано-Франківська кандидат назвав загруженість міста транспортом, крім того, звернув увагу на освітню складову, аргументуючи, що потрібно залучати ВНЗ до вирішення проблем міста. “Університети не повинні бути відділені від життя міста, а їхні знання й можливості повинні сприяти на благо Івано-Франківська”, – додав Петечел.

Довідково.

Петечел Олексій Юрійович, кандидат юридичних наук, доцент.

Народився 5 листопада 1982 року у м. Івано-Франківську. У 2004 році закінчив Юридичний інститут Прикарпатського університету ім. В.Стефаника з відзнакою. У тому ж році склав іспити до аспірантури Юридичний інститут Прикарпатського університету ім. В.Стефаника, навчання у якій завершив у 2007 році. З 2007 по 2008 – здобувач Київського національного університету внутрішніх справ. З 2006 року працює на посаді спочатку асистента, а потім старшого викладача кафедри кримінального права та процесу Юридичний інститут Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. З 2009 року працює доцентом кафедри кримінального права Юридичний інститут Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Напрямки наукової діяльності на сучасному етапі – юридична психологія, кримінологія.

У 2009 р. захистив дисертацію зі спеціальності 19.00.06 – юридична психологія на тему “Використання спеціальних психологічних знань щодо неповнолітніх учасників досудового розслідування” та здобув науковий ступінь кандидат юридичних наук.

Основні праці: монографія “Використання спеціальних психологічних знань щодо неповнолітніх учасників досудового розслідування” (2011).

Є автором 45 наукових публікацій, 11 з яких опубліковано у фахових виданнях, затверджених МОН України.

У 2015 році Олексія Петечела обрано членом виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, куди він входить і до цього часу.

Олексій Юрійович одружений, виховує двох дітей.

The post Знайомтеся: Олексій Петечел – кандидат у народні депутати по Франківську від партії Порошенка (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

25 червня в Івано-Франківську громадськості й ЗМІ офіційно представили кандидата у народні депутати України Олексія Петечела.

The post Знайомтеся: Олексій Петечел – кандидат у народні депутати по Франківську від партії Порошенка (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.