Знайома сім’ї назвала ймовірних вбивць дівчинки під Харковом: мова не про матір

Знайома Тетяни П’янової, яку підозрюють у звірячому вбивстві 11-річної дочки, заявила, що винуватцями можуть бути родичі-чоловіки, які постійно гнобили матір і дівчинку.

Лариса Семеніхіна розповіла подробиці про життя сім’ї виданню “Город Х”.

За її словами, вбивцю потрібно нібито шукати серед братів Тетяни, які відомі неадекватною поведінкою.

“Я близько знайома з родиною, дружу з тіткою підозрюваної. Це сім’я алкоголіків-наркоманів. Там чоловіки люті до рідні – п’ють, наркотики вживають, а жінки – жертви. Причому не одне покоління. Батьки Тетяни і Антона померли давно, але брат має право на частину будинку, тому і живе там. Та ще дружки його… Тетяна одна в сім’ї працювала, вони її використовували. Брат зривав замки, зневажав сестру і племінницю. Таня ж просила допомоги у поліції! Постійно зверталася, але кому вони потрібні – злидні з родичами алкоголіками”, – поділилася жінка.

За її словами, двоюрідний брат П’янової у 2004 році під впливом наркотиків убив батька і бабусю.

“Відсидів 15 років, минулого року випустили. Поліції до тих, хто вийшов із в’язниці, діла немає. А він, може, жив-гостював у брата і сестри. Ті, хто знає цю сім’ю і їхню рідню, схильні думати, що мати, як і дівчинка, – жертви чоловіків алкоголіків-наркоманів, які живуть там всі купою. Я думаю, з Тані і доньки по-звірячому познущалися свої ж чоловіки. Добре було, якби слідство розібралося, а не так як завжди. Дуже легко повісити все на жінку, можна і не напружуватися. Ви думаєте, сусіди не бояться говорити на камеру? Їх теж можуть знайти з відрізаною головою”, – зізналася Семеніхіна.

у селі Подвірки під Харковом 38-річна Тетяна П’янова нібито вбила власну 11-річну доньку і розгулювала голою з її відрубаною головою.

В інтернеті також з’явилося відео судового засідання, де П’яновій обирали запобіжний захід. Вона поводилася агресивно, хамила судді, поліцейським і журналістам. При цьому вона назвала вбиту дочку “помилкою молодості”. В результаті жінку заарештували на 2 місяці.

Зі свого боку сусідка і близька подруга Тетяни П’янової заявила, що жінка не могла скоїти такий злочин без стороннього втручання. Вона зазначила, що матері Христини нібито могли щось підсипати, щоб затуманити розум.

Брат Тетяни, Антон, багато пив і часто бив сестру.

Знайома Тетяни П’янової, яку підозрюють у звірячому вбивстві 11-річної дочки, заявила, що винуватцями можуть бути родичі-чоловіки, які постійно гнобили матір і дівчинку. Лариса Семеніхіна розповіла подробиці про життя сім’ї виданню “Город Х”. За її словами, вбивцю потрібно нібито шукати серед братів Тетяни, які відомі неадекватною поведінкою. “Я близько знайома з родиною, дружу з тіткою підозрюваної. Це сім’я алкоголіків-наркоманів. Там чоловіки люті до рідні – п’ють, наркотики вживають, а жінки – жертви. Причому не одне покоління. Батьки Тетяни і Антона померли давно, але брат має право на частину будинку, тому і живе там. Та ще дружки його… Тетяна одна в сім’ї працювала, вони її використовували. Брат зривав замки, зневажав сестру і племінницю. Таня ж просила допомоги у поліції! Постійно зверталася, але