Зменшений чубок iPhone 13 порівняли з вирізом в дисплеї iPhone 12 на живих фото

На сайті Macrumors опублікували живі фотографії, на яких порівнюються розміри вирізів смартфонів iPhone 12 і iPhone 13. У розпорядженні джерела виявилося захисне скло для iPhone 13, яке розмістили поруч з включеним iPhone 12.

Фотографії наочно демонструють, що чубчик у iPhone 13 стала помітно менше по ширині. За даними Macotakara, розмір чубчика на iPhone 13 становить 5,35 х 26,8 мм, тоді як на iPhone 12 габарити вирізу рівні 5,3 х 34,83 ​​мм.

Зменшити розміри вирізу вдалося за рахунок того, що отвір гучномовця перемістилося ближче до верхньої кромки смартфона. Крім того, Apple перейшла до технології D-ToF (Direct ToF). Нагадаємо, даний виріз не змінювався з моменту виходу iPhone X в 2017 році.

Повідомляється, що всі смартфони лінійки iPhone 13 отримають дисплеї LTPO з адаптивною частотою оновлення зображення до 120 Гц, однокристальних систем Apple A15 Bionic, збільшені акумулятори, а також підтримку Wi-Fi 6E.

Презентація лінійки iPhone 13 очікується в вересні цього року.

Запис Зменшений чубок iPhone 13 порівняли з вирізом в дисплеї iPhone 12 на живих фото спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

На сайті Macrumors опублікували живі фотографії, на яких порівнюються розміри вирізів смартфонів iPhone 12 і iPhone 13. У розпорядженні джерела виявилося захисне скло для iPhone 13, яке розмістили поруч з включеним iPhone 12. Фотографії наочно демонструють, що чубчик у iPhone 13 стала помітно менше по ширині. За даними Macotakara, розмір чубчика на iPhone 13 становить 5,35 […]

Запис Зменшений чубок iPhone 13 порівняли з вирізом в дисплеї iPhone 12 на живих фото спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.