Зламане життя: вітчим зґвалтував 13-річну доньку. Дівчинка народила сина

Дитина боялася комусь сказати, щоб маму не позбавили батьківських прав.

Мешканець Здолбунівщини неодноразово ґвалтував свою 13-річну падчерку.

Острозький суд визнав винним 44-річного чоловіка.


Так, під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та доведено, що чоловік ґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки.

Дівчинка завагітніла та народила дитину – хлопчика, батьком якого є її ж вітчим.

Про сексуальне насильство над нею дівчинка нікому не повідомляла, адже боялася, що її маму позбавлять батьківських прав.

Слідством встановлено 2 епізоди насильства над дівчинкою.

Тепер ґвалтівник відсидить 10 років в тюрмі. Також його внесуть до реєстру педофілів. Вирок законної сили ще не набрав. Сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Дитина боялася комусь сказати, щоб маму не позбавили батьківських прав. Мешканець Здолбунівщини неодноразово ґвалтував свою 13-річну падчерку. Острозький суд визнав винним 44-річного чоловіка. Так, під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та доведено, що чоловік ґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки. Дівчинка завагітніла та народила дитину – хлопчика, батьком якого є її ж вітчим. Про сексуальне насильство над нею дівчинка нікому не повідомляла, адже боялася, що її маму позбавлять батьківських прав. Слідством встановлено 2 епізоди насильства над дівчинкою. Тепер ґвалтівник відсидить 10 років в тюрмі. Також його внесуть до реєстру педофілів. Вирок законної сили ще не набрав. Сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.