Живі фото підтверджують, як буде виглядати екран OnePlus 7

Слідом за фотографіями захисного скла для флагманського смартфона OnePlus 7 Pro в Twitter опублікували фотографії захисного скла для стандартної моделі OnePlus 7.

Цього разу джерелом виступив не Ice Universe, а інший інсайдер на ім’я Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore). І якщо у OnePlus 7 Pro екран точно буде мати заокруглення з боків, то фото захисного скла для OnePlus 7 остаточно підтверджують попередню інформацію про те, що дисплей стандартної версії буде плоским.

Також нові фотографії доводять, що в плані дизайну лицьові панелі OnePlus 7 Pro і OnePlus 7 будуть дуже схожими, а також що ніякого вирізу під фронтальну камеру у OnePlus 7 не буде. Вона, як і у старшої моделі, буде висувною.

Слідом за фотографіями захисного скла для флагманського смартфона OnePlus 7 Pro в Twitter опублікували фотографії захисного скла для стандартної моделі OnePlus 7. Цього разу джерелом виступив не Ice Universe, а інший інсайдер на ім’я Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore). І якщо у OnePlus 7 Pro екран точно буде мати заокруглення з боків, то фото захисного скла […]