Жителя Калущини, який вчинив вбивство, відправили до психіатричного закладу

У жовтні 2018 року 63-річний житель Калуського району під час конфлікту з 82-річною матір’ю, вбив літню жінку.

Жінка померла від удару ножем у шию, пишуть «Вісті Калущини».

Згідно з висновком судово-психіатричного експерта цей чоловік, перебував у стані неосудності, яка зумовлена хронічними психіатричними розладами.

Тобто на період часу, що відноситься до інкримінованого йому злочину, перебував у стані та перебуває на даний час, при якому не здатний усвідомлювати свої дії та керувати ними.

У зв’язку з цим Калуська місцева прокуратура скерувала до суду клопотання про застосування до особи примусових заходів медичного характеру.

Чоловіка відправлять на госпіталізацію до психіатричного закладу із суворим наглядом.

У жовтні 2018 року 63-річний житель Калуського району під час конфлікту з 82-річною матір’ю, вбив літню жінку. Жінка померла від удару ножем у шию, пишуть «Вісті Калущини». Згідно з висновком судово-психіатричного експерта цей чоловік, перебував у стані неосудності, яка зумовлена хронічними психіатричними розладами. Тобто на період часу, що відноситься до інкримінованого йому злочину, перебував у стані та перебуває на даний час, при якому не здатний усвідомлювати свої дії та керувати ними. У зв’язку з цим Калуська місцева прокуратура скерувала до суду клопотання про застосування до особи примусових заходів медичного характеру. Чоловіка відправлять на госпіталізацію до психіатричного закладу із суворим наглядом.