Жителі Прикарпаття задекларували понад 100 мільйонів гривень доходів

 

За два місяці цього року 937 жителів Івано-Франківщини подали декларації про доходи, отримані у 2019 році. З них 704 декларації подано фізичними особами, які зобов’язані були подати декларацію, та 233 – на отримання податкової знижки. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Сума задекларованих доходів склала 103,3 млн грн, до сплати нараховано 3,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 845,2 тис. грн.

Найбільше громадяни декларували доходи у вигляді спадщини – 48,9 млн грн та від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна – 8,5 млн гривень.

Серед громадян, які подали декларації, 7 задекларували дохід, розмір якого перевищує 1 млн грн. Це жителі міста Івано-Франківська, Калуського, Коломийського, Рожнятівського та Тисменицького районів, які в 2019 році отримали дохід у вигляді успадкованого майна від фізичної особи, що не є членом сім’ї першого та другого ступеня споріднення, від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна та іноземні доходи. Загальна сума отриманих ними доходів склала 10,1 млн грн, сума ПДФО, що підлягає сплаті до бюджету склала 0,6 млн грн, сума військового збору – 0,15 млн грн.

Нагадаємо, обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік виникає у тих громадян, які протягом минулого року отримували доходи у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна, доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна, від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), інвестиційного прибутку, іноземних доходів тощо.

Термін подання декларацій – до 1 травня 2020 року, інформує Іано-Франківська ОДА.
Дополнительно: