Жорстоко вбили відомого кримінального авторитета: напад з ножем потрапив на відео

Жорстоко вбили відомого кримінального авторитета: напад з ножем потрапив на відео

Результат пошуку зображень за запитом

У четвер, 1 серпня, в Запоріжжі сталося жорстоке вбивство, за даними журналістів, був убитий місцевий кримінальний авторитет.

Про це повідомляє видання IPnews з посиланням на свідоцтва з місця подій.

Згідно з даними журналістів убили кримінального авторитета Олексія Петрова на прізвисько “Петрик”. Чоловіка вбили з особливою жорстокістю – йому перерізали горло. Судячи по знімку, була розкрита сонна артерія, тобто поріз був глибоким.

Зазначається, що авторитет помер на місці.
Журналісти видання уточнили, що “Петрик” займався реалізацією відходів виробництва промислових підприємств, які накопичувалися на місцевому звалищі “Чорна Гора”. Згідно з останніми розслідуваннями, він працював в “зв’язці” з керівництвом підприємства “Запоріжсталь”, оскільки було помічено, що охорона підприємства пропускала його транспорт для збору відходів. До 2000 року Олексій Петров був одним з 5 членів відомого угруповання “Франца”. Останнім часом Петров проживав у приватному секторі в селищі Друготравневе.

Пізніше було опубліковано відео з камери спостереження. Згідно із записом чоловік сам впустив у двір двох міцних хлопців, ті після короткої розмови напали на нього, побили і відтягли за припарковане авто.
На другому відео помітно, як вбивці йдуть. У одного з них ніж і руки забруднені в крові.

 

Жорстоко вбили відомого кримінального авторитета: напад з ножем потрапив на відео У четвер, 1 серпня, в Запоріжжі сталося жорстоке вбивство, за даними журналістів, був убитий місцевий кримінальний авторитет. Про це повідомляє видання IPnews з посиланням на свідоцтва з місця подій. Згідно з даними журналістів убили кримінального авторитета Олексія Петрова на прізвисько “Петрик”. Чоловіка вбили з особливою жорстокістю – йому перерізали горло. Судячи по знімку, була розкрита сонна артерія, тобто поріз був глибоким. Зазначається, що авторитет помер на місці. Журналісти видання уточнили, що “Петрик” займався реалізацією відходів виробництва промислових підприємств, які накопичувалися на місцевому звалищі “Чорна Гора”. Згідно з останніми розслідуваннями, він працював в “зв’язці” з керівництвом підприємства “Запоріжсталь”, оскільки було помічено, що охорона підприємства пропускала його транспорт для збору відходів.