Жорстке згвалтування: літній педофіл познущався над 12-річною дівчинкою

Нещодавно Україну шокувало жорстоке убивство поблизу Одеси 11-річної Дарини Лук’яненко. 21 червня сталася нова жахлива подія – на Запоріжжі 52-річний педофіл зґвалтував дитину. Про це повідомляє пресслужба поліції.

Близько 11 години ранку у Хортицькому районі в під’їзді будинку, який розташований на вулиці Сергієнка, злочинець познущався над 12-річною дівчинкою.

Після того, як батько потерпілої звернувся у поліцію, правоохоронці швидко розшукали ґвалтівника.

Чоловіка затримали, також поліцейські вилучили його телефон, на який він знімав власні дії. Раніше зловмисник був судимий за аналогічний злочин.

Нещодавно Україну шокувало жорстоке убивство поблизу Одеси 11-річної Дарини Лук’яненко. 21 червня сталася нова жахлива подія – на Запоріжжі 52-річний педофіл зґвалтував дитину. Про це повідомляє пресслужба поліції. Близько 11 години ранку у Хортицькому районі в під’їзді будинку, який розташований на вулиці Сергієнка, злочинець познущався над 12-річною дівчинкою. Після того, як батько потерпілої звернувся у поліцію, правоохоронці швидко розшукали ґвалтівника. Чоловіка затримали, також поліцейські вилучили його телефон, на який він знімав власні дії. Раніше зловмисник був судимий за аналогічний злочин.