Житель Верховинщини зник тиждень тому – його розшукують

Вчора, 3 грудня о 13.05 до рятувальників Верховинщини поступило прохання про допомогу у пошуку гр. 1954 р.н. жителя смт. Верховина.

Чоловік 29 листопада вийшов з дому і станом на 3 грудня не повернувся до місця постійного проживання. За попередньою інформацією особу бачили востаннє в лісовому масиві присілка Віпче смт. Верховина Верховинського району.

О 13.25 для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників Верховинського ПРВ СПР АРЗ СП (5 чол. 1 од. тех.). Також до пошукових робіт було залучено 10 працівників поліції та 10 чол. місцевого населення.

Станом на 18.00 рятувальниками проведено обстеження гірських маршрутів (згідно вказаних координат пошуку працівниками поліції) в лісовому масиві присілка Віпче, Підобіч та Бречник смт. Верховина Верховинського району, особу не виявлено, місце перебування особи невідоме, пошукові роботи призупинено.

В подальшому проводяться оперативно розшукові дії працівниками поліції.

Читайте також: Поліція розшукує прикарпатця, який зник понад два дні тому

The post Житель Верховинщини зник тиждень тому – його розшукують appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 3 грудня о 13.05 до рятувальників Верховинщини поступило прохання про допомогу у пошуку гр. 1954 р.н. жителя смт. Верховина. Чоловік 29 листопада вийшов з дому і станом на 3 грудня не повернувся до місця постійного проживання. За попередньою інформацією особу бачили востаннє в лісовому масиві присілка Віпче смт. Верховина Верховинського району. О 13.25 для

The post Житель Верховинщини зник тиждень тому – його розшукують appeared first on Галицький Кореспондент.