Жінка порізала ножем трьох своїх дітей

У Запоріжжі 30-річна жінка порізала ножем трьох своїх дітей 9, 7 та 3 років. Після того намагалася вкоротити віку собі. Подія сталася 20 жовтня о 21.42 в будинку по вул. Ігоря Сікорського, де мешкає родина.

 

Нині діти перебувають у лікарні, а жінку після надання медичної допомоги відправили до психлікарні, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

“Жінка кухонним ножем нанесла ножові поранення своїм дітям. Після цього вона намагалася накласти на себе руки, перерізавши передпліччя. Дітей негайно доставили у лікарню”, – розповіли в поліції.

Слідчі встановлюють всі обставини та мотиви злочину. Відкрито кримінальне провадження.

Натомість за інформацією місцевих ЗМІ, жінка порізала дітей чоловіка від першого шлюбу. На злочин вона зважилася після телефонної сварки з чоловіком. Усього на той момент в будинку було 5 дітей, але своїх жінка не чіпала.

У одному з сіл Овруцького району на Житомирщині жінка зі співмешканцем вбили 5-річну доньку. Тіло дитини спалили в печі, а кістки викинули в річку.

У Запоріжжі 30-річна жінка порізала ножем трьох своїх дітей 9, 7 та 3 років. Після того намагалася вкоротити віку собі. Подія сталася 20 жовтня о 21.42 в будинку по вул. Ігоря Сікорського, де мешкає родина.   Нині діти перебувають у лікарні, а жінку після надання медичної допомоги відправили до психлікарні, повідомили у відділі комунікації обласної поліції. “Жінка кухонним ножем нанесла ножові поранення своїм дітям. Після цього вона намагалася накласти на себе руки, перерізавши передпліччя. Дітей негайно доставили у лікарню”, – розповіли в поліції. Слідчі встановлюють всі обставини та мотиви злочину. Відкрито кримінальне провадження. Натомість за інформацією місцевих ЗМІ, жінка порізала дітей чоловіка від першого шлюбу. На злочин вона зважилася після телефонної сварки з чоловіком. Усього на той момент в будинку