Земельний податок: Хто і скільки платитиме в Івано-Франківську

Хоч ставка податку впродовж останніх років не змінювалася. Тож сьогодні рішенням міської ради скорегували плату за землю, виходячи з її розміру за минулий рік.

Згідно форми, затвердженої Кабміном, яку місцева влада подає у податкову є лише дві категорії – для фізичних і для юридичних осіб. До фізичних осіб належать і ФОПи, і мешканці. Рішенням, яке прийняли сьогодні – виокремили громадян (фізичних осіб, які не є підприємцями) окрему категорію та зменшили ставку податку до 0,06%, пишуть Версії з посиланням на сайт міського голови.

«Це рішення готувалося у співпраці з податковою та Держгеокадастр. Було домовлено, що після прийняття цього рішення податкова перерахує платіжки громадянам за землю», – зазначив директор Департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько.

Для юридичних і фізичних осіб-підприємців ставка земельного податку залишилася на рівні 1%.

«Хочу наголосити, що впродовж 4 років податок на землю залишався незмінним. Проте у податковій кажуть, що цього року змінилися нормативи щодо нарахувань. Тому люди отримали завищені в рази платіжки.  Саме тому ми екстрено зібрали сесію міської ради. І прийняли рішення аби врегулювати це питання», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

До слова, є домовленість з податковою, що тим громадянам, які вже заплатили за завищеним податком, гроші зарахують за наступні платежі.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ставку на земельний податок переглянули. Причиною такого рішення стало те, що громадяни отримали платіжки з новими, завищеними цифрами.