Зеленський призначив нового голову Івано-Франківської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив нового очільника Івано-Франківської ОДА. 

Сьогодні, 24 квітня, президент провів зустріч з новопризначеним головою обласної державної адміністрації, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА. Ним став Віталій Федорів, який з лютого 2020 року тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. 

Нагадаємо, ексголову Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля призначили на посаду міністра розвитку громад. Вже згодом він став прем’єр-міністром України. 

Володимир Зеленський наголосив на важливості вирішення актуальних проблем області. Зокрема, йшлося про економічний розвиток регіону. Указ про призначення Віталія Федоріва очільником Івано-Франківської ОДА Глава держави підписав 24 квітня.

Довідка:

Віталій Федорів народився 1977 року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Економіка підприємства», (інженер-економіст), у  2004 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Державна служба» (магістр державної служби). З 2001 року працював у структурах Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області. З листопада 2018 року був заступником голови ОДА. 

Раніше Віталій Федорів казав, що хоче вдвічі підняти зарплати медикам Прикарпаття. Також він пояснив, чому Прикарпаття лідирує за кількістю хворих на коронавірус. 

The post Зеленський призначив нового голову Івано-Франківської ОДА appeared first on Галицький Кореспондент.

Президент України Володимир Зеленський призначив нового очільника Івано-Франківської ОДА.  Сьогодні, 24 квітня, президент провів зустріч з новопризначеним головою обласної державної адміністрації, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА. Ним став Віталій Федорів, який з лютого 2020 року тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.  Нагадаємо, ексголову Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля призначили на посаду міністра розвитку громад. Вже згодом він став

The post Зеленський призначив нового голову Івано-Франківської ОДА appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: