Зеленський озвучив плани щодо обміну полоненими з РФ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про плани проведення обміну утримуваними особами в березні поточного року.

Відповідаючи на питання журналіста в п’ятницю в Полтаві, чи відбудеться “нормандський саміт” в квітні і буде обмін утримуваними в березні, глава держави сказав:

«Зустріч буде 11 числа в Мінську. Ми працюємо над тим, щоб у нас був обмін в березні. Ми працюємо над тим, щоб у нас була зустріч в кінці квітня. Я думаю, що все це станеться. Ми над цим серйозно працюємо».

Також мова йшла про зустріч глав держав “нормандської четвірки” (Україна, Німеччина, Франція, РФ) в кінці квітня.

«У цьому питанні – в питаннях обміну і в питаннях таких важливих зустрічей – мені здається, що у нас з вами є повна довіра, тому що ми, як мені здається, це показали неодноразово, що ми забираємо наших людей. Тобто у нас сильна команда, яка працює постійно саме над верифікацією людей, які знаходяться як на тимчасово окупованих територіях, так і в Росії. Буде результат», – додав Зеленський.

Нагадаємо, що Зеленський призначив тимчасового голову Івано-Франківської ОДА

The post Зеленський озвучив плани щодо обміну полоненими з РФ appeared first on Галицький Кореспондент.

Президент України Володимир Зеленський повідомив про плани проведення обміну утримуваними особами в березні поточного року. Відповідаючи на питання журналіста в п’ятницю в Полтаві, чи відбудеться “нормандський саміт” в квітні і буде обмін утримуваними в березні, глава держави сказав: «Зустріч буде 11 числа в Мінську. Ми працюємо над тим, щоб у нас був обмін в березні.

The post Зеленський озвучив плани щодо обміну полоненими з РФ appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: