Зеленський допускає конфлікт з Коломойським через обшук на “1+1”

Президент України Володимир Зеленський допускає загострення конфлікту з власником телеканалу “1+1” бізнесменом Ігорем Коломойським після обшуків СБУ в студії програми “Гроші” у справі про прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Про це стало відомо з інтерв’ю Зеленського агентству “Інтерфакс-Україна“.

“У мене стільки конфліктів з усіма, що, знаєте, – плюс один, один плюс один … Я люблю, до речі, цей канал, тому що там наш продукт, тому що довгі відносини. Це не стосується ситуації, яка є у СБУ з працівниками Саші Дубінського. Я вважаю, що треба розділяти. Ну, буде конфлікт, що я можу зробити”, – сказав Володимир Зеленський.

Говорячи про розслідування справи про прослуховування голови уряду, Зеленський зазначив, що “головне питання – хто замовив, друге – хто це зробив, третє – хто викладав цю інформацію. Треба розв’язати цей вузол”.

5 лютого стало відомо про обшуки в приміщенні студії Дубінського на телеканалі “1+1” за адресою Куренівська, 18 в Києві. Обшуки також проводилися в УДО і у чиновників.

Голова Служби безпеки Іван Баканов заявив, що обшуки проходили в рамках розслідування кримінальної справи про незаконне прослуховування прем’єр-міністра Гончарука.

Читайте також: Зеленський звільнив Богдана з посади керівника Офісу президента

The post Зеленський допускає конфлікт з Коломойським через обшук на “1+1” appeared first on Галицький Кореспондент.

Президент України Володимир Зеленський допускає загострення конфлікту з власником телеканалу “1+1” бізнесменом Ігорем Коломойським після обшуків СБУ в студії програми “Гроші” у справі про прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Про це стало відомо з інтерв’ю Зеленського агентству “Інтерфакс-Україна“. “У мене стільки конфліктів з усіма, що, знаєте, – плюс один, один плюс один … Я люблю, до

The post Зеленський допускає конфлікт з Коломойським через обшук на “1+1” appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: