Заява кандидата в народні депутати України по виборчому округу №87 Ноняка Михайла Васильовича


Дорогі земляки, я, Ноняк Михайло Васильович, зареєстрований першим номером як кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі 87 на проміжних виборах 28березня 2021 року.

Щиро дякую всім, хто підтримав мене та вірить у мою перемогу. Ми здобудемо її разом.

Ще до початку виборчого процесу проти мене була організована масштабна брудна інформаційна кампанія. Прикро, що до неї долучаються люди, яких я добре знаю та завжди поважав.

8 лютого фракція Політичної партії «Європейська Солідарність» у Надвірнянській міській раді виключила зі свого складу депутата Тараса Бородача за підтримку «Михайла Ноняка, який звинувачувався у корупції».

Тараса Бородача знаю багато років. Разом з ним стояли на Майдані. Він був сотником 25 сотні Самооборона Майдану. Це чесна та порядна людина. І я вдячний йому за підтримку мене як кандидата в народні депутати.

Щодо звинувачень мене в корупції, то нагадаю: такі звинувачення пролунали на мою адресу з вуст Президента Зеленського, що стало приводом до моє відставки з посади Голови Державної служби України з безпеки на транспорті. Проте далі цих безпідставних звинувачень справа не пішла. Багаточисельні наклепи на мене згодом були спростовані в судах.

Очолюючи в період з 2016 по 2019 роки Укртрансбезпеку, я перекрив низку корупційних схем, за що нажив собі немало ворогів.

Вважаю за потрібне нагадати, що я обіймав високі посади, і заступника Міністра доходів і зборів України, і Голови Укртрансбезпеки, за часів президенства Петра Порошенка, якого діюча зелена влада також звинувачує у корупції та завела на нього більше 30 кримінальних справ. Знаю, що звинувачення проти мене та Порошенка мають виключно політичний характер. Характерно, що виникли ці звинувачення після поразки на президентських виборах Петра Олексійовича Порошенка.
За час його правління ані в нього, ані в прем’єр-міністрів, ані в правоохоронних органів до мене ніяких питань не було. Ми злагоджено працювали на загальний результат, на загальне благо.

Тому позиція Івано-Франківської обласної організації ЄС, яка поширює зелені фейки про мене та звинувачує в корупції виглядає принаймні непослідовною. Такі заяви вигідні новій некомпетентній владі, ставленикам олігархів, які грабують український народ, а також відвертим ворогам України.

Дорогі земляки, не вірте брехні, яку про мене продукують олігархічні ЗМІ. Мене обливають брудом значить – бояться. Вірю у вашу мудрість. Навесні зійде сніг і правда переможе брехню.