Завершилися зйомки фільму за романом письменниці з Франківська. ФОТО

Завершилися зйомки стрічки “Віддана”, який знімали за мотивами роману Софії Андрухович “Фелікс Австрія”, пише West News.

Софія Андрухович – франківська письменниця, перекладачка й публіцистка.

Зазначається, що зйомки фільму проходили у Києві.

Роман “Фелікс Австрія” отримав літературну премію Книга року ВВС 2014. Цей роман став бестселером в Україні: за п’ять років, за даними “Видавництва Старого Лева”, було продано майже 30 тисяч екземплярів, повідомляє ВВС.

Сценарій писали сценаристка Аліна Семерякова спільно з письменницею.

Над фільмом працювало дуже багато жінок. Так режисером-постановником фільму “Віддана” стала Христина Сиволап, для якої це – дебютна робота в повнометражному кіно, продюсер проекту – Надія Зайончковська.

Події фільму, прем’єру якого заплановано на початок 2020 року, відбуваються у в маленькому українському містечку на краю Австро-Угорської імперії наприкінці XIX – початку XX століття. Це старовинний Станіславів (Івано-Франківськ) з десятками будинків, магазинів, торгівельних яток, центральною площею та ринком.

Віддана – це історія про стосунки й незвичайні почуття, куди тісно вплітається естетика красивого вбрання та манери справжньої аристократії”, – говорять автори фільму.

У фільмі будуть фокуси і багато старовинних речей. У зйомках взяли участь фокусник-ілюзіоніст, циркова трупа, історичні консультанти, струнний і духовий оркестри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : На ремонт доріг в Калуші додали 2 мільйони гривень

Публікація Завершилися зйомки фільму за романом письменниці з Франківська. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Завершилися зйомки стрічки “Віддана”, який знімали за мотивами роману Софії Андрухович “Фелікс Австрія”, пише West News. Софія Андрухович – франківська письменниця, перекладачка й публіцистка. Зазначається, що зйомки фільму проходили у Києві. Роман “Фелікс Австрія” отримав літературну премію Книга року ВВС 2014. Цей роман став бестселером в Україні: за п’ять років, за даними “Видавництва Старого Лева”, було продано […]

Публікація Завершилися зйомки фільму за романом письменниці з Франківська. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.