Завдяки реагуванню прокуратури забудовник сплатить до бюджету м. Городенки більше 1 млн грн пайового внеску

 

Установлено, що одному із суб’єктів господарювання на території Городенківської міської ради Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області зареєстровано декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, згідної з якою завершено реконструкцію зерносушильного комплексу.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.

Однаку порушення вимог містобудівного законодавства забудовник, маючи обов’язок узяти пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Городенки, ухилився від укладення відповідного договору з органом місцевого самоврядування.

Реагуючи на виявлені порушення, Тисменицька місцева прокуратура пред’явила позов про стягнення із забудовника пайового внеску у створення і розвиток інженерно-транспортної інфраструктури селища.

Завдяки вжитим заходам місцевої прокуратури Господарським судом Івано-Франківської області задоволено пред’явлений позов та  винесено рішення про стягнення на користь місцевого бюджету Городенківської міської ради коштів несплаченої пайової участі на суму 1 221 294,84 грн.
Дополнительно: