Завдав 30 ударів ножем і кілька молотком: нові подробиці розправи над 9-річним Захарком (фото)

Убивця прихопив із собою молоток.

Експерти виявили на тілі хлопчика численні колото-різані рани й травму черепа, які завдав його родич. 30-річний чоловік жорстоко убив дитину, щоб помститись своєму брату та його цивільній дружині.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

Того вечора вбивця дочекався хлопчика та запросив до озера Вирлиця купатися. Коли вони прийшли до водойми, чоловік почав завдавати численні хаотичні удари ножем в ділянку шиї, спини та тулуба. Загалом він завдав близько 30 ударів.

Після цього вбивця кілька разів ударив Захарка молотком по голові. Від отриманих травм дитина померла на місці.

Убивця прихопив із собою молоток. Експерти виявили на тілі хлопчика численні колото-різані рани й травму черепа, які завдав його родич. 30-річний чоловік жорстоко убив дитину, щоб помститись своєму брату та його цивільній дружині. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва. Того вечора вбивця дочекався хлопчика та запросив до озера Вирлиця купатися. Коли вони прийшли до водойми, чоловік почав завдавати численні хаотичні удари ножем в ділянку шиї, спини та тулуба. Загалом він завдав близько 30 ударів. Після цього вбивця кілька разів ударив Захарка молотком по голові. Від отриманих травм дитина померла на місці.