Затягнув на горище: батько зґвалтував свою 12-річну доньку

Затягнув на горище: батько зґвалтував свою 12-річну доньку

Інцидент стався у Вінницькому районі за підозрою у зґвалтуванні 12-річної доньки затримали 38-річного батька.

18 вересня мати дівчинки звернулася до поліції зі заявою про зґвалтування дитини.

Жінка розповіла, що близько 16.30 на горищі власного будинку її 38-річний чоловік вступив у статеві зносини з їхньою спільною дочкою.

Батька затримали, наразі він перебуває у СІЗО.

На місці злочину вилучені речові докази, лікар підтвердив факт зґвалтування дитини.

Порушено справу за ч.4 ст. 152 ККУ – зґвалтування малолітньої особи. За цей злочин чоловіку загрожує до 15 років ув’язнення.
Раніше він мав проблеми з законом (крадіжки та наркозлочини).

Наразі вирішується питання про оголошення підозри та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Затягнув на горище: батько зґвалтував свою 12-річну доньку Інцидент стався у Вінницькому районі за підозрою у зґвалтуванні 12-річної доньки затримали 38-річного батька. 18 вересня мати дівчинки звернулася до поліції зі заявою про зґвалтування дитини. Жінка розповіла, що близько 16.30 на горищі власного будинку її 38-річний чоловік вступив у статеві зносини з їхньою спільною дочкою. Батька затримали, наразі він перебуває у СІЗО. На місці злочину вилучені речові докази, лікар підтвердив факт зґвалтування дитини. Порушено справу за ч.4 ст. 152 ККУ – зґвалтування малолітньої особи. За цей злочин чоловіку загрожує до 15 років ув’язнення. Раніше він мав проблеми з законом (крадіжки та наркозлочини). Наразі вирішується питання про оголошення підозри та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.