Заступився: на Івано-Франківщині жорстоко побили АТОвця, – ЗМІ (фото 18+)

Винуватці намагаються відкупитися.

Результат пошуку зображень за запитом

На Івано-Франківщині люди кандидата у нардепи жорстоко побили учасника бойових дій, який заступився за поліцейського.

Про це «Фіртці» стало відомо із власних джерел.

Інцидент стався у п’ятницю, 5 липня, у селі Ланчин Надвірнянського району.

За даними ЗМІ, люди кандидата у нардепи Святослава Никоровича хотіли відзняти провокативне відео про працівника поліції, який був напідпитку. При цьому правоохоронець був у цивільному. Чи був він точно п’яний, ніхто не знає.

За поліцейського заступився ветеран АТО, внаслідок чого його жорстоко побили. Після цього потерпілого госпіталізували у районну лікарню.

Побитий написав заяву у поліцію. Крім того, люди, за даними ЗМІ, котрі його побили, намагаються відкупитися грошима і не дати ситуації розголосу.

 

Винуватці намагаються відкупитися. На Івано-Франківщині люди кандидата у нардепи жорстоко побили учасника бойових дій, який заступився за поліцейського. Про це «Фіртці» стало відомо із власних джерел. Інцидент стався у п’ятницю, 5 липня, у селі Ланчин Надвірнянського району. За даними ЗМІ, люди кандидата у нардепи Святослава Никоровича хотіли відзняти провокативне відео про працівника поліції, який був напідпитку. При цьому правоохоронець був у цивільному. Чи був він точно п’яний, ніхто не знає. За поліцейського заступився ветеран АТО, внаслідок чого його жорстоко побили. Після цього потерпілого госпіталізували у районну лікарню. Побитий написав заяву у поліцію. Крім того, люди, за даними ЗМІ, котрі його побили, намагаються відкупитися грошима і не дати ситуації розголосу.