Засновник OnePlus пішов і відкрив нову компанію

Один із засновників OnePlus Карл Пий (Carl Pei) опублікував на своїй сторінці інформацію про те, що сьогодні буде представлена ​​нова компанія. Штаб-квартира нової компанії знаходиться в Лондоні, а офіційний анонс відбудеться в 14:00 за київським часом.

Джерела повідомляють, що компанія займається побутовою електронікою. Це ринок, на якому Карл Пий має великий досвід. Однак нова компанія не матиме прямого відношення до смартфонам. Основна увага буде приділена музичним гаджетам, таким як навушники, динаміки та багато іншого.

Цікаво, що компанія вже отримала понад 7 мільйонів доларів початкового фінансування від деяких великих інвесторів, таких як Тоні Фаделл (Tonу Fadell), творець iPod.

Згідно з інформацією Wired, Карл Пий покинув OnePlus, заявивши, що, перевернувши порожню сторінку, він може бути більш креативним в тому, на що хоче витрачати свій час.

Запис Засновник OnePlus пішов і відкрив нову компанію спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Один із засновників OnePlus Карл Пий (Carl Pei) опублікував на своїй сторінці інформацію про те, що сьогодні буде представлена ​​нова компанія. Штаб-квартира нової компанії знаходиться в Лондоні, а офіційний анонс відбудеться в 14:00 за київським часом. Джерела повідомляють, що компанія займається побутовою електронікою. Це ринок, на якому Карл Пий має великий досвід. Однак нова компанія не матиме прямого […]

Запис Засновник OnePlus пішов і відкрив нову компанію спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.