Заплановані на 25 жовтня місцеві вибори хочуть скасувати через суд

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов проти Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати постанову від 8 серпня про місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Позов надійшов від громадської організації «Всеукраїнське об’єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян «Порятунок села». На думку позивача, цю постанову ухвалили з порушенням положень Виборчого кодексу України.

Зараз суд вирішує, чи відкривати адміністративне провадження.

Згідно з даними YouControl, громадська організація «Всеукраїнське об’єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян «Порятунок села» зареєстрована в Києві, її керівник — Аркадій Корнацький. Він був депутатом Верховної Ради VIII скликання від партії «Блок Петра Порошенка», пише “Громадське”.

Нагадаємо, в Івано-Франківській ОТГ утворили шість виборчих округів

The post Заплановані на 25 жовтня місцеві вибори хочуть скасувати через суд appeared first on Галицький Кореспондент.

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов проти Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати постанову від 8 серпня про місцеві вибори 25 жовтня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба суду. Позов надійшов від громадської організації «Всеукраїнське об’єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян «Порятунок села». На думку позивача, цю постанову ухвалили з порушенням положень Виборчого

The post Заплановані на 25 жовтня місцеві вибори хочуть скасувати через суд appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: