Залилася – і давай розважатися: п’яна жінка влаштувала криваву трагедію з 6-річною донькою

У російському Кунгурі п’яна росіянка влаштувала криваву трагедію. Не маючи прав і не вміючи їздити, жінка купила собі авто. Одного вечора після п’янки вона вирішила покататися на автомобілі і переїхала свою 6-річну доньку. Після наїзду горе-матір кинула дитину з травмами і поїхала далі.

Про це інформують місцеві ЗМІ.

Зазначається, що аварія сталася ще у червні цього року. 28-річна росіянка купила собі ВАЗ-21102. Водійських прав жінка не мала, а вчилася їздити у свого коханця, який прав також не мав.

За тиждень після покупки жінка з дитиною відправилася в гості. Там випивала спиртне, посварилася із коханцем, після чого вирішила покататися.

В якийсь момент вона наїхала на 6-річну дівчинку і поїхала далі, кинувши її на дорозі.

До медиків дитину доправили родичі. У неї діагностували перелом ноги.

Жінку засудили і відправили в колонію на 3,5 роки.

У російському Кунгурі п’яна росіянка влаштувала криваву трагедію. Не маючи прав і не вміючи їздити, жінка купила собі авто. Одного вечора після п’янки вона вирішила покататися на автомобілі і переїхала свою 6-річну доньку. Після наїзду горе-матір кинула дитину з травмами і поїхала далі. Про це інформують місцеві ЗМІ. Зазначається, що аварія сталася ще у червні цього року. 28-річна росіянка купила собі ВАЗ-21102. Водійських прав жінка не мала, а вчилася їздити у свого коханця, який прав також не мав. За тиждень після покупки жінка з дитиною відправилася в гості. Там випивала спиртне, посварилася із коханцем, після чого вирішила покататися. В якийсь момент вона наїхала на 6-річну дівчинку і поїхала далі, кинувши її на дорозі. До медиків дитину доправили родичі. У неї