Заляпана кров’ю, в одних колготках: біля школи знайшли 7-річну дівчинку

Виявилося, що дитина випала з вікна другого поверху.

У Лисичанську Луганської області, біля школи №12, знайшли 7-річну дівчинку, обличчя якої було в крові. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Луганській області.

Анонімне повідомлення про дівчинку надійшло до поліцейських вчора, 19 грудня, близько 20:00. Коли вони прибули на місце, то знайшли дитину, яка була одягнена тільки в легку кофтинку і колготи.

“Обстеживши територію школи виявили дівчинку, яка сиділа на землі босоніж, ледве розмовляла і не могла ходити. На обличчі дитини була кров, на коліні удари. Патрульні негайно викликали швидку допомогу, і закутали дівчинку в теплу куртку”, – йдеться у повідомленні.

Виявилося, що дитина випала з вікна другого поверху, будинку неподалік. Батьків удома не було. “Опитавши сусідів, поліцейські встановили мобільний номер матері і подзвонили їй. Незабаром збентежена мати прибігла додому. Зайшовши в квартиру вона почала шукати якусь подругу, на яку вона нібито залишила дочку, а сама пішла в аптеку”, – розповіли поліцейські.

За попереднім діагнозом лікарів, дитина отримала закриту черепно-мозкову травму. Про даний факт патрульні повідомили інспекторам ювенальної превенції, для подальшого з’ясування обставин у справі.

Виявилося, що дитина випала з вікна другого поверху. У Лисичанську Луганської області, біля школи №12, знайшли 7-річну дівчинку, обличчя якої було в крові. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Луганській області. Анонімне повідомлення про дівчинку надійшло до поліцейських вчора, 19 грудня, близько 20:00. Коли вони прибули на місце, то знайшли дитину, яка була одягнена тільки в легку кофтинку і колготи. “Обстеживши територію школи виявили дівчинку, яка сиділа на землі босоніж, ледве розмовляла і не могла ходити. На обличчі дитини була кров, на коліні удари. Патрульні негайно викликали швидку допомогу, і закутали дівчинку в теплу куртку”, – йдеться у повідомленні. Виявилося, що дитина випала з вікна другого поверху, будинку неподалік. Батьків удома не було. “Опитавши сусідів, поліцейські встановили мобільний номер