Закарпаття з Львівщиною зв’яже ще одна дорога через Карпати

Через Карпати збудують автобан Львів-Бухарест || MUKACHEVO.NET

На форумі «Україна.30» оголосили про включення проєкту «Мале карпатське коло» у програму Президента «Велике будівництво»! Його презентували сьогодні під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура єднає».

У підсумку він з’єднає найважливіші туристичні центри трьох областей – Пилипець, Ізки, Синевир, Міжгір’я, Шаян аж до кордону з Румунією на Закарпатті із провідними курортами Львівщини (Славське, Сколе, Плай) та Івано-Франківщини (Вигода, Вишків, Буковель). «Мале карпатське коло» – це 170 км відремонтованих і 20 км нових доріг. Це покращення інвестиційного клімату гірських регіонів, нові робочі місця, доступні для туристів розташовані тут туристичні родзинки, історико-культурні об’єкти, це, зрештою, надходження до бюджету і покращення іміджу усього Закарпаття! По це повідомив заступник голови ОДА Мирослав Білецький.

На форумі «Україна.30» оголосили про включення проєкту «Мале карпатське коло» у програму Президента «Велике будівництво»! Його презентували сьогодні під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура єднає». У підсумку він з’єднає найважливіші туристичні центри трьох областей – Пилипець, Ізки, Синевир, Міжгір’я, Шаян аж до кордону з Румунією на Закарпатті із провідними курортами Львівщини (Славське, Сколе, Плай) […]