Займався сексом з хлопчиком посеред вулиці: збоченця-педофіла спіймали під час гвалтування дитини (фото)

ЖЕРТВІ ПЕДОФІЛА – 13 РОКІВ
У Києві просто посеред вулиці Балукова спіймали педофіла. Збоченець займався оральним сексом з дитиною у машині.

Про це інформують у спільноті “Київ Оперативний”, публікуючи фото злочинця та його жертви.

Так, за злочином 50-річного чоловіка спіймали вдень. Працівники Департаменту охорони проїжджали повз його припарковану на вулиці “Ладу” й побачили, що відбувається усередині.

Постраждалим виявився 13-річний хлопець.

Педофіла спіймали і передали поліції.

За попередньою інформацією, злочинця затримали, помістили до слідчого ізолятора та висунули йому підозру за статтею 156 Кримінального кодексу України – розбещення неповнолітніх.

ЖЕРТВІ ПЕДОФІЛА – 13 РОКІВ У Києві просто посеред вулиці Балукова спіймали педофіла. Збоченець займався оральним сексом з дитиною у машині. Про це інформують у спільноті “Київ Оперативний”, публікуючи фото злочинця та його жертви. Так, за злочином 50-річного чоловіка спіймали вдень. Працівники Департаменту охорони проїжджали повз його припарковану на вулиці “Ладу” й побачили, що відбувається усередині. Постраждалим виявився 13-річний хлопець. Педофіла спіймали і передали поліції. За попередньою інформацією, злочинця затримали, помістили до слідчого ізолятора та висунули йому підозру за статтею 156 Кримінального кодексу України – розбещення неповнолітніх.