За високу професійну майстерність у розкритті грабежу: Володимир Голубош відзначив патрульних поліцейських

Сьогодні, 4 червня, очільник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош відзначив патрульних поліцейських.

Про йдеться на сторінці головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Володимир Голубош під час наради керівництва області вручив подяки працівникам патрульної поліції, які під час несення служби в місті Івано-Франківську затримали підозрюваного у вчиненні грабежу.

За зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність у розкритті грабежу та затримання особи, яка його вчинила подяки та цінні подарунки отримали поліцейські роти тактико-оперативного реагування УПП (ТОР), а саме: лейтенант поліції Василь Струтинський і сержант поліції Олег Соловчук.

Читайте також: Недопустити конфліктів на етнічному грунті: поліція Прикарпаття зустрілася з національними меншинами

The post За високу професійну майстерність у розкритті грабежу: Володимир Голубош відзначив патрульних поліцейських appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 4 червня, очільник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош відзначив патрульних поліцейських. Про йдеться на сторінці головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Володимир Голубош під час наради керівництва області вручив подяки працівникам патрульної поліції, які під час несення служби в місті Івано-Франківську затримали підозрюваного у вчиненні грабежу. За зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність у

The post За високу професійну майстерність у розкритті грабежу: Володимир Голубош відзначив патрульних поліцейських appeared first on Галицький Кореспондент.