За особливі досягнення молоді у розбудові України: коломиянинові призначили Премію Кабінету Міністрів

26 липня Уряд ухвалив розпорядження щодо присудження Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2019 рік. Премію отримають 19 кращих представників молоді до 35 років, які мають особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Таку премію отримає житель Коломиї Назарій Тодорів.

Про це йдеться на сайті Міністерства молоді та спорту України.

Назарій Тодорів – директор благодійної організації “Благодійний фонд Коник хелп”.

«Країна повинна підтримувати ініціативних молодих людей, які стараються робити свою Батьківщину краще з кожним днем. Особливо тих, хто бере активну участь у суспільно-політичному житті та своїм прикладом заохочує інших до нових досягнень задля розвитку України», – наголосив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Два франківських заклади харчування вийшли у фінал національної ресторанної премії

Публікація За особливі досягнення молоді у розбудові України: коломиянинові призначили Премію Кабінету Міністрів запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

26 липня Уряд ухвалив розпорядження щодо присудження Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2019 рік. Премію отримають 19 кращих представників молоді до 35 років, які мають особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Таку премію отримає житель Коломиї Назарій Тодорів. Про це йдеться на сайті Міністерства молоді та […]

Публікація За особливі досягнення молоді у розбудові України: коломиянинові призначили Премію Кабінету Міністрів запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.