За незаконні рубки лісу судитимуть прикарпатця, іншому повідомили про підозру

За незаконні рубки лісу судитимуть прикарпатця, іншому повідомили про підозру

На Рожнятівщині судитимуть чоловіка за незаконні рубки лісу, ще одному повідомили про підозру. Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура. 

Прокурори Рожнятівського відділу Калуської місцевої прокуратури спрямували до суду обвинувальний акт на чоловіка, який на території державного підприємства “Брошнівське лісове господарство” вирубував дерева букової породи. За інформацією прокуратури, обвинувачений завдав істотних збитків держлісгоспу.

Також Рожнятівська прокуратура повідомила про підозру місцевому жителю. Він на території “Осмолодського лісового господарства” вирубував дерева ялицевої породи. Дозвільних документів на це не мав. Підозрюваний завдав лісгоспу збитків на суму 44 тисячі гривень.

Обом чоловікам загрожує до трьох років позбавлення волі.

На Рожнятівщині судитимуть чоловіка за незаконні рубки лісу, ще одному повідомили про підозру. Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура.  Прокурори Рожнятівського відділу Калуської місцевої прокуратури спрямували до суду обвинувальний акт на чоловіка, який на території державного підприємства “Брошнівське лісове господарство” вирубував дерева букової породи. За інформацією прокуратури, обвинувачений завдав істотних збитків держлісгоспу. Також Рожнятівська прокуратура повідомила […]