За домашнє насильство франківця засуджено до 5 років позбавлення волі

Домашнє насильство: як його розпізнати та що робити, якщо твоя близька  людина – ворог | Новоград.City

За підтримання публічного обвинувачення окружною прокуратурою міста Івано-Франківська місцевого мешканця визнано винним у вчиненні домашнього насильства в сім’ї та спричиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121, ст. 126-1 КК України). Вироком Івано-Франківського міського суду йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

В суді прокурорами доведено, що 63-річний житель м. Івано-Франківська, будучи вже раніше судимим за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй співмешканці, протягом вересня-жовтня 2019 року неодноразово вчиняв домашнє насильство щодо останньої, а у вересні 2020 року повторно умисно спричинив їй тяжкі тілесні ушкодження.

Примітка:
 вирок набере законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.

Пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

За підтримання публічного обвинувачення окружною прокуратурою міста Івано-Франківська місцевого мешканця визнано винним у вчиненні домашнього насильства в сім’ї та спричиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121, ст. 126-1 КК України). Вироком Івано-Франківського міського суду йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. В суді прокурорами доведено, що 63-річний житель м. Івано-Франківська, будучи […]