За 10 років геймери на платформі Kickstarter профінансували майже 17 000 ігор на більш ніж 1 млрд доларів

Платформа для збору коштів Kickstarter навряд чи потребує представлення. За час свого існування вона “подарувала життя” тисячам унікальних проектів у різних сферах, а загальна їх кількість на щабель більше.

Як повідомляють власники Kickstarter, нещодавно платформа подолала черговий знаковий рубіж в 1 млрд доларів, пожертвуваних на ігрові проекти.

Запущена платформа була в 2009 році, так маємо досягнення, гідне ювілею. Всього за 10 років користувачі профінансували майже 17 000 ігор, включаючи ті, які стали культовими.

Зокрема, можна згадати Torment: Tides of Numenera, Pillars of Eternity, Wasteland 2, Elite: Dangerous, The Banner Saga, дві частини Divinity: Original Sin і так далі.

Платформа для збору коштів Kickstarter навряд чи потребує представлення. За час свого існування вона “подарувала життя” тисячам унікальних проектів у різних сферах, а загальна їх кількість на щабель більше. Як повідомляють власники Kickstarter, нещодавно платформа подолала черговий знаковий рубіж в 1 млрд доларів, пожертвуваних на ігрові проекти. Запущена платформа була в 2009 році, так маємо […]