З’явилася інформація про смартфон Vivo з чіпсетом MediaTek Dimensity 1100

У списках девайсів Google Play Console з’явилася згадка про новий смартфон, який фігурує під кодовим модельним номером V2072A. Девайс сертифікований для роботи з додатками Google, що означає, що девайс вже готується до запуску і незабаром має бути презентований. 

Згідно з даними Google Play Console, новий смартфон Vivo отримає новий флагманський чіпсет MediaTek Dimensity 1100, виготовлений за 6-нанометровим техпроцесом. В парі з цим чіпсетом буде працювати 12 ГБ оперативної пам’яті, її тип невідомий. 

У списку Google Play Console також є фото фронтальної панелі смартфона, з чого стало відомо, що модель Vivo V2072A матиме досить великий виріз під фронтальну камеру, а не звичайний чи краплеподібний виріз, оскільки камера тут буде подвійною. Модель буде мати роздільну здатність Full HD+. 

Оскільки девайс сертифіковано для сервісів компанії Google, що означає, що девайс вийде на міжнародному ринку і не вийде в Китаї. На даний момент невідомо, коли девайс буде анонсовано, але цілком очікувано, що він увійде до модельного ряду Vivo V21, який повинен бути анонсованим вже незабаром.

Запис З’явилася інформація про смартфон Vivo з чіпсетом MediaTek Dimensity 1100 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У списках девайсів Google Play Console з’явилася згадка про новий смартфон, який фігурує під кодовим модельним номером V2072A. Девайс сертифікований для роботи з додатками Google, що означає, що девайс вже готується до запуску і незабаром має бути презентований.  Згідно з даними Google Play Console, новий смартфон Vivo отримає новий флагманський чіпсет MediaTek Dimensity 1100, виготовлений […]

Запис З’явилася інформація про смартфон Vivo з чіпсетом MediaTek Dimensity 1100 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.