Зґвалтував свою бабусю: у Броварському районі затримали 49-річного чоловіка

У селі Гоголів 49-річний онук зґвалтував 91-річну бабусю після п’янки з товаришем.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

На спецлінію “102” надійшло повідомлення, що в селі Гоголів Броварського району 49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю.

На місце події терміново прибули поліцейські Броварського районного управління поліції.

Як з’ясувалося, того вечора чоловік з товаришем вживав спиртні напої, після чого пішов до бабусиної кімнати та зґвалтував її.

Слідчі за процесуальним керівництвом Броварської окружної прокуратури Київської області повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 152 (Зґвалтування) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

30 квітня Броварський міжрайонний суд Київської області визначив підозрюваному міру запобіжного заходу – тримання під вартою упродовж 60 діб.

 

У селі Гоголів 49-річний онук зґвалтував 91-річну бабусю після п’янки з товаришем. Про це повідомляє пресслужба поліції. На спецлінію “102” надійшло повідомлення, що в селі Гоголів Броварського району 49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю. На місце події терміново прибули поліцейські Броварського районного управління поліції. Як з’ясувалося, того вечора чоловік з товаришем вживав спиртні напої, після чого пішов до бабусиної кімнати та зґвалтував її. Слідчі за процесуальним керівництвом Броварської окружної прокуратури Київської області повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 152 (Зґвалтування) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років. 30 квітня Броварський міжрайонний суд Київської області визначив підозрюваному міру запобіжного заходу – тримання під вартою упродовж 60 діб.