Зіткнулись легковик та фура – через ДТП у Франківську затори на мості (відео)

Дев’ятого вересня, близько 10:00 ранку, біля магазину “Жан”, що на вулиці Незалежності, сталась дорожньо-транспортна пригода.

Про це повідомляють очевидці в телеграм “Чат 112”.

Як йдеться в “Чаті”, зіткнулись вантажний автомобіль та легковик. Комунальне підприємство “Електроавтотранс” попереджає людей про те, що частково зупинився рух тролейбусів №2 та №10.

“Курсують тільки тролейбуси з автономним ходом без дотримання графіків і з фактичним інтервалом”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: у Поляниці сталась смертельна ДТП

The post Зіткнулись легковик та фура – через ДТП у Франківську затори на мості (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дев’ятого вересня, близько 10:00 ранку, біля магазину “Жан”, що на вулиці Незалежності, сталась дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляють очевидці в телеграм “Чат 112”. Як йдеться в “Чаті”, зіткнулись вантажний автомобіль та легковик. Комунальне підприємство “Електроавтотранс” попереджає людей про те, що частково зупинився рух тролейбусів №2 та №10. “Курсують тільки тролейбуси з автономним ходом без дотримання

The post Зіткнулись легковик та фура – через ДТП у Франківську затори на мості (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: