Зіркові гості: Надія Дорофєєва на Великдень приїхала в рідне село переможця “Голосу Країни” на Прикарпатті. ВІДЕО

Наставниця переможця цьогорічного “Голосу Країни” співачка Надія Дорофєєва на Великдень завітала в рідне село Сергія Лазановського, пише WestNews.

Обіцяла приїхати та виконала свою обіцянку на Великдень. Надя Дорофеєва разом із Вовою Дантесом завітали у рідне село переможця «Голосу країни-11» Сергія Лазановського Попельники на Коломийщині.

Ще під час «сліпих прослуховувань» DOROFEEVA пообіцяла, що приїде в Попельники, якщо Сергій обере її команду. Співачка стримала обіцянку і приїхала на Батьківщину Сергія, де вони разом святкуватимуть Великдень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибір глядачів: Сергій Лазановський став переможцем шоу “Голос країни”

Публікація Зіркові гості: Надія Дорофєєва на Великдень приїхала в рідне село переможця “Голосу Країни” на Прикарпатті. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Наставниця переможця цьогорічного “Голосу Країни” співачка Надія Дорофєєва на Великдень завітала в рідне село Сергія Лазановського, пише WestNews. Обіцяла приїхати та виконала свою обіцянку на Великдень. Надя Дорофеєва разом із Вовою Дантесом завітали у рідне село переможця «Голосу країни-11» Сергія Лазановського Попельники на Коломийщині. Ще під час «сліпих прослуховувань» DOROFEEVA пообіцяла, що приїде в Попельники, якщо Сергій обере її команду. Співачка стримала обіцянку і приїхала на Батьківщину Сергія, де вони разом святкуватимуть Великдень. Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Канал 1+1 📺 Офіційна сторінка (@1plus1_ua) ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибір глядачів: Сергій Лазановський став переможцем шоу “Голос країни”

Публікація Зіркові гості: Надія Дорофєєва на Великдень приїхала в рідне село переможця “Голосу Країни” на Прикарпатті. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.