З Прикарпаття депортують росіянина, який відбув покарання за вбивство

З території Івано-Франківщини примусово повертають на історичну батьківщину громадянина Російської Федерації.

Міграційники спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції зібрали достатньо матеріалів для випровадження 58-річного громадянина Російської Федерації. Про це інформує Міграційна служба Івано-Франківської області.  

Ця особа певний час відбувала покарання у в’язниці за вчинення насильницького злочину – заподіяння тілесних ушкоджень, що призвело до смерті потерпілого. Після звільнення з колонії на території Івано-Франківської області росіянин мав покинути Україну, однак зігнорував вимогами міграційного законодавства.

За декілька днів правопорушник змушений буде повернутися до країни походження. З метою позбавлення раніше засудженої особи впливу на криміногенну ситуацію, забезпечення національної безпеки та публічного порядку Управління ДМС України в Івано-Франківській області прийняло рішення про примусове повернення росіянина на його історичну батьківщину і зобов’язало виконати рішення до 16 вересня.

Нагадаємо, родина з Білорусі попросила захисту в Україні.  

The post З Прикарпаття депортують росіянина, який відбув покарання за вбивство appeared first on Галицький Кореспондент.

З території Івано-Франківщини примусово повертають на історичну батьківщину громадянина Російської Федерації. Міграційники спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції зібрали достатньо матеріалів для випровадження 58-річного громадянина Російської Федерації. Про це інформує Міграційна служба Івано-Франківської області.   Ця особа певний час відбувала покарання у в’язниці за вчинення насильницького злочину – заподіяння тілесних ушкоджень,

The post З Прикарпаття депортують росіянина, який відбув покарання за вбивство appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: