З пакетом на голові: у будинку знайшли тіло мертвої жінки і її двох маленьких дітей

Трагедія сталася 8 липня.

Родину з трьох осіб виявили мертвою у Скадовську, повідомляє Новий День.

Сюди на відпочинок приїхала 33-річна мешканка Херсона зі своїми дітьми семи та дев’яти років. Родина середнього достатку винайняла у центрі міста квартиру.

Туди ж навідати родину приїхав колишній чоловік. Він і виявив у помешканні тіло колишньої дружини із пакетом на голові та мертвих хлопчиків, повідомивши про це поліцію.

Після огляду місця трагедії поліція вивчатиє кілька версій.

Насамперед, правоохоронці перевіряють алібі колишнього чоловіка загиблої, також є припущення про серійне убивство кимось стороннім, і убивство дітей матір’ю з її подальшим самогубством. Однак передсмертної записки у квартирі не відшукали. Тому якісь подальші висновки можна буде робити тільки після судово-медичної експертизи, що має встановити точні причини загибелі жінки та її дітей.

Трагедія сталася 8 липня. Родину з трьох осіб виявили мертвою у Скадовську, повідомляє Новий День. Сюди на відпочинок приїхала 33-річна мешканка Херсона зі своїми дітьми семи та дев’яти років. Родина середнього достатку винайняла у центрі міста квартиру. Туди ж навідати родину приїхав колишній чоловік. Він і виявив у помешканні тіло колишньої дружини із пакетом на голові та мертвих хлопчиків, повідомивши про це поліцію. Після огляду місця трагедії поліція вивчатиє кілька версій. Насамперед, правоохоронці перевіряють алібі колишнього чоловіка загиблої, також є припущення про серійне убивство кимось стороннім, і убивство дітей матір’ю з її подальшим самогубством. Однак передсмертної записки у квартирі не відшукали. Тому якісь подальші висновки можна буде робити тільки після судово-медичної експертизи, що має встановити точні причини загибелі жінки та