З держбюджету Прикарпаттю виділять пів мільярда на ремонт доріг (ВІДЕО)

 

За словами посадовців, нині попередній проєкт вже ухвалила Верховна Рада у першому читанні, пишуть Версії з посиланням на  402 канал.

Зокрема, у документі передбачений ріст «мінімалки» на 13%. Відтак, вона становитиме 4 тисячі 723 гривні. Також зберігаються освітні та медичні субвенції.

Щоправда, остання буде лише у першому кварталі 2020 року. Далі фінансування медзакладам надходитиме, згідно з договорами з Нацслужбою здоров’я. Крім цього, побільшає грошей на ремонт доріг.

 

На їх утримання область отримає понад пів мільярда гривень. Наступного року в Україні планують завершити реформу децентралізації.

Відтак, на формування ОТГ у проєкті держбюджету передбачено більше ніж 2 млрд гривень. Посадовці кажуть, що нині цей процес в області триває згідно з планом.

На початку 2020 року на Прикарпатті діятиме вже більше ніж 30 об’єднаних громад.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post З держбюджету Прикарпаттю виділять пів мільярда на ремонт доріг (ВІДЕО) appeared first on Версії | новини та розслідування.

В Івано-Франківській обласній адміністрації розповіли, яким буде державний бюджет на 2020 рік.

The post З держбюджету Прикарпаттю виділять пів мільярда на ремонт доріг (ВІДЕО) appeared first on Версії | новини та розслідування.