З 26 лютого на Прикарпатті припинять міжобласне сполучення громадського транспорту

На Прикарпатті з п’ятниці, 26-го лютого, буде заборонена посадка та висадка пасажирів на рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом. Про це йдеться у повідомленні міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова у Telegram.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на сьогоднішньому засіданні доручила Міністерству інфраструктури до 26-го лютого розробити зміни до постанов КМУ, після яких наберуть чинності нові карантинні обмеження.

Зокрема, з п’ятниці буде заборонена посадка та висадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

Івано-Франківській обласній державній адміністрації Державна комісія ТЕБ на НС доручила організувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах-виїздах на території області. Тут проводитимуть температурний скринінг, чергуватимуть медичні бригади, поліція та рятувальники. При виявленні в людини симптомів COVID-19 її направлятимуть до медичних закладів для проведення діагностики, пише Суспільне.

На Прикарпатті з п’ятниці, 26-го лютого, буде заборонена посадка та висадка пасажирів на рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом. Про це йдеться у повідомленні міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова у Telegram. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на сьогоднішньому засіданні доручила Міністерству інфраструктури до 26-го лютого розробити зміни до постанов КМУ, […]